Linda (pierrrojj) wrote,
Linda
pierrrojj

24 апреля. День третий.

Путин и Зеленский начали обмениваться мягкими ударами.
Путин. Указ о паспортах.  Точно определен момент - когда Зеленский становится популярным в мире и на этой волне тема Донбасса будет хорошо раскрыта и все произойдет без проблем и крови.
Зеленский. Команда Зеленского реагирует на указ Путина. Текст замечательный. Немного риторики для тех, кто считает Россию агрессором, четкие сигналы жителям Донбасса,  жители оккупированных районов названы гражданами Украины и мягкая критика Путина:
"К сожалению, этот указ не приближает нас к решению главной цели - прекратить огонь." Не приближает, но и не удаляет.
И новый слоган "Донбас — це Україна!" - возразить нечего.

И тут вступает Рада. Закон о языке. Ню-ню. С этого всё и началось


Позиція команди Володимира Зеленського щодо видачі російських паспортів громадянам України!

Указом про видачу російських паспортів громадянам України, які перебувають на тимчасово непідконтрольних нашій державі територіях, Російська Федерація визнала свою відповідальність у якості держави-окупанта. Ці дії є ще одним наочним підтвердженням для світової спільноти справжньої ролі Росії, як держави-агресора, яка веде проти України війну.

На жаль, цей указ не наближає нас до вирішення основної мети — припинення вогню.

Незважаючи на це, Україна буде робити все від неї залежне, аби захистити, надати належну допомогу та забезпечити права своїх громадян, які вимушені перебувати на окупованих територіях. Україна також розраховує на підтримку міжнародної спільноти у питанні захисту інтересів, прав та свобод українських громадян на тимчасово окупованих територіях, та розраховує на посилення дипломатичного і санкційного тиску на РФ.

Одним з пріоритетів Президента Володимира Зеленського буде розв‘язання нагальних життєвих проблем переселенців та розширення можливостей для підтримки зв`язків з громадянами України на окупованих територіях, комплекс заходів задля припинення війни та деокупації наших територій.

Донбас — це Україна!
Tags: Украина, диалоги
Subscribe

Posts from This Journal “Украина” Tag

 • Post a new comment

  Error

  default userpic

  Your IP address will be recorded 

  When you submit the form an invisible reCAPTCHA check will be performed.
  You must follow the Privacy Policy and Google Terms of use.
 • 0 comments